PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014539}
15 405
chce zobaczyć
Joker: Folie à deux
powrót do forum filmu Joker: Folie à deux

Cieszę się, że twórcy mają swoją wizję i chcą eksperymentować, tak jak było z pierwszym "Jokerem" a nie uderzać w masowego widza. W przypadku pierwszej części i eksperymentu z zabawą konwencjami i pastiszem eksperyment się udał w stu procentach. Jestem przekonany, że w przypadku drugiej części również tak będzie i że również nie będzie to film dla masowego widza, ale odniesie sukces artystyczny, jako kino autorskie, wizjonerskie i wierne ściśle określonej wizji, a także znów przełamujące kolejne schematy i na powrót bawiące się konwencjami w tym przypadku idąc o krok dalej i robiąc to w nieco odmienny sposób. I chwała twórcom za to, że nadal chcą podążać tą ścieżką i tworzyć kino autorskie, przełamujące schematy, zamiast się po tych schematach poruszać i robić kolejny typowy, wtórny, zwyczajny sequel pod publikę.

xobevil

Jak to jeden z użytkowników napisał na forum:

"Jakby to był skok na kase to by nie robili z tego musicalu, który jako forma wielu osobom nie leży a co za tym idzie to strata części potencjalnych zysków."

I to jest w 100% prawda.

xobevil

Napisałeś sześć razy ten sam komentarz.

dirt16

O, a Ty tak spacerowałeś po forum i policzyłeś? ;P
Możesz zapewne mieć rację, ale jeśli pamiętam, to pisałem te słowa do różnych osób, powodowany dużą klarownością i przekonaniem odnośnie prezentowanego punktu widzenia. Akurat w tym przypadku byłem dużym entuzjastą zastosowanego konceptu. Gorącym zwolennikiem byłem ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones