America Ferrera

America Georgina Ferrera

7,1
6 384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby America Ferrera

Nierozimiem,
America jest naprawde bardzo ładną kobieta, czy zawsze musi grac te obciachowe role jak np. Brzydula Betty?
Bardzo lubie ten serial i się nie czepiam ale chętnie zobaczyła bym ja w filmie gdzie widac jej pozytywne cechy wyglądu...

budyska

jestem za tym co mówisz!! moglaby zagrać jakś ciekawą postac w serialu czy w filmie lub tez moze jaka biograficzna rolę...i naparwde jest ładna i ma wspaniałe krągłosci które wcale nie przeszkadzaja w robieniu kariery,, lubie ja za to ze jest sobą nie popada w manie chudości...

stokrotna

Rola aktorki jest tym , że musi wcielac sie w rozne postaie czesto odmmiene od niej samej. Wiec lepiej ze gra Brzudule czy inne dziewczeta a nie jakas lale.Pozatym ona sama przyjmuje role wiec nie robcie tego za nia.

budyska

Uwazam ze badrzo dobrze sprawdza sie w roli Brzyduly Betty ten film pokazuje ze nie wyglad sie liczy :) I ta rola wcale nie jest obciachowa, bardzo dobrze sie w niej sprawdza jako aktorka, a przeciez w innych filmach pokazuje swoja urode, nie tylko w Brzyduli gra.

HollyShort

Moim zdaniem w "Brzyduli..." właśnie chodfzi o to, zeby aktorka grająca Betty byłóa ładna żeby potem pokazać jak z brzydkiego kaczatka staje sie piekną księzniczką ;) przynajmniej tak było w atynowskiej serii na tvn ;)

Ta rola nie jest obciachowa ;P

niunia

Sens bycia aktorem polega na wcielaniu się w RÓŻNE role.
Moim zdaniem podjęcie się roli Betty jest ogromnym wyzwaniem - ludzie mogą ją kojarzyć z niegustownie dobranym ubraniem, aparatem na zębach i mega-wielkimi-okularami. Ale Ferrera zagrała również pozytywną rolę w SWD :).

użytkownik usunięty
budyska

hahahahaa sory ale rozbawilas mnie, zaden facet by tego nie mogl napisac bo to pasztet jest jak stad do rumunii :D

budyska

gra w stowarzyszeniu wędrujących dżinsów.
tam nie jest brzydulą :)

budyska

ja też uważam że ona jest śliczna a na tym zdjęciu po prostu oszałamiająca....

Queen_J

no nie wiem. nie zabijajcie mnie, ale jest tłusta...

budyska

America musi grać brzydulę, bo jej się to opłaca. Widzowie kochają oszpeconych bohaterów :).

budyska

America Ferrera w filmie How the Garcia Girls Spent Their Summer wciela się w rolę bardzo ładnej i seksownej nastolatki, gorąco polecam ten film nie tylko ze względu na jej rolę.

budyska

Wg mnie nie jest jakoś szczególnie ładna .Przeciętna ale gra fajnie ,lepiej niż inne ze ,,Stowarzyszenia wędrujących dżinsów".

budyska

Mi się ona nieszczególnie podoba. Uważam, że jest nieco... przygruba. Nie zrozumcie mnie źle, nie lubię wychudzonych dziewczyn, ale ona przekracza tą granicę, przy której kobieta wygląda jeszcze seksownie. I w sumie jej twarz mi się nie podoba. Ale to tylko moje zdanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones