Eli Roth

Eli Raphael Roth

7,3
5 988 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eli Roth

Nie dość, że kręci gnioty to jeszcze jest negatywnie nastawiony do Polaków.

użytkownik usunięty
arti2807

Dlatego go lubię:) Wystarczy spojrzeć na to forum - Polacy umieją tylko obrażać innych, zamiast spojrzeć na siebie. Tym bardziej na forum, kiedy wypowiadają się anonimowo. Ciekawa jestem, czy osiągniesz w życiu tyle, co Roth, skoro uważasz się za lepszego od niego.

A możesz mi powiedzieć co on osiągnął ?
Jakoś nie dostrzegam pasma jego sukcesów.
A mnie drażni, że opowiada bzdury i zafałszowuje historię.
I zgadza się jakoś nie mam kompleksów względem tego pana. I dlaczego niby mam mieć ? Bo on ma znane nazwisko ?
Ja staram się wykonywać swoją pracę FACHOWO. A nie robić fuszerki !!!
Co do anonimowości to sama się podszywasz pod nickiem, a nie podajesz imienia i nazwiska, więc żale dziwne.
A jeśli się jest celebrytą trzeba znosić krytyczne uwagi widzów. Taka jest brutalna rzeczywistość.

użytkownik usunięty
arti2807

Moje nazwisko każdy zna, z niczym się nie ukrywam http://horror-buffy1977.blogspot.com/
A ocenianie faceta po filmach, jakie nagrał jest po prostu żałosne. Nie znasz gościa, a go wyzywasz, paranoja i tyle. No, ale to normalne w naszej społeczności.

A czy ja go oceniam jako człowieka ?
Nie znam faceta i tyle.
Ale jak do Ciebie przyjdzie hydraulik i odstawi fuszerkę to nie powiesz na niego złego słowa ?
To śmieszne przecież co piszesz.
Oceniam go jako reżysera i głupotę jego wypowiedzi.
W Stanach nikt nie ocenia reżyserów ? A jak oceniają to go chwalą tylko ? To typowo polskie ?
Muszę napić się z nim wódki, żeby ocenić, że jego filmy są słabe moim zdaniem ?
Paranoją jest to co Ty piszesz.

użytkownik usunięty
arti2807

No to pisz w temacie "Jak można lubić jego filmy" zamiast "Jak można lubić jego". Wtedy będzie jasne, że oceniasz jego filmy, a nie jego jako człowieka:)

Miałem na myśli jego jako reżysera, myślałem, że to oczywiste.

użytkownik usunięty
arti2807

Ale jeden jego film lubisz - "Bękarty wojny". Jeszcze nie widziałam, ale sądząc po ocenach chyba będę musiała to nadrobić.

Ale to nie jego tylko Tarantino.
Ale fakt gra tam akurat.
Chyba przyjaźnią się z Tarantino z tego co wiem.

użytkownik usunięty
arti2807

On i Tarantino wyreżyserowali go na spółę. Chyba, że znowu jakiś tutaj błąd jest:/ http://www.filmweb.pl/Bekarty.Wojny

To błąd, ale nie do końca.
Roth wyreżyserował segment ,,Nation Pride"" taki dokument-dodatek do filmu.
Ten dodatek pojawia się we fragmencie ,, Bękartów wojny'' jako film propagandowy prezentowany przez nazistów w kinie.
Całość jest w dodatku do wersji DVD.
Cały film wyreżyserował jednak Tarantino.

arti2807

A błąd polega na tym, że powinni to zaznaczyć tak jak moim zdaniem na najlepszej stronie filmowej http://www.imdb.com/title/tt0361748/fullcredits#directors

użytkownik usunięty
arti2807

Ok, to już wszystko jasne. Dzięki za sprostowanie:)

:) Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Cobra_Choke

a poza tym wszyscy zdrowi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones