Jak bracia (2024)
Jak bracia: Sezon 1 Jak bracia Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Jak bracia (2024)

Odcinek 8

38m
1,8 6
ocen
1,8 10 1 6
Jak bracia
powrót do forum s1e8

Oczy krwawią

ocenił(a) serial na 3

Myślałem, że będzie śmiesznie i groteskowo, a wyszło przaśne kino bez wyrazu. Nie rozumiem, jak można zatrudnić na planie aktorów, którzy mają grać Polaków, ale nie znają słowa w tym języku. Po co był ten idiotyczny kawałek w lesie i Auschwitz? Takich pytań jest więcej i pewnie pozostaną bez odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 5
southyasunari

Kawałem o lesie i Auschwitz to po to by pokazać, że to kolesie żyjący historią (w taxi o tym mówili) i że pomimo że ukradli samochód i zgubili się w lesie to w sumie dobrze się skończyło bo znaleźli się przy muzeum które chcieli zobaczyć. To wszystko. Po co doszukiwać czegoś więcej. Przecież to prosta komedia obyczajowa, z naciskiem na prosta. Chodziło o pokazania relacji pomiędzy dwoma kumplami, których coś podzieliło, ale wycieczka do Polski ponownie ich połączyła. Tylko tyle.

ocenił(a) serial na 3
piotr_pastuszka

Sens sceny rozumiem, ale już jej wydźwięk niekoniecznie jest taki miły. Dwóch nawalonych kiboli po pijackiej nocy przypomina sobie o swojej historii? Serio? Kolejna sprawa to bar dla neonazistów w Krakowie. Mieszkam w tym mieście od 2002 roku i nigdy nie słyszałem o takim wynalazku. Inna sprawa, że Beitar to klub o profilu nacjonalistycznym coś na kształt Legii i jego kibice mają marną prasę, bo są ksenofobami np. https://www.timesofisrael.com/with-death-threats-and-fireworks-beitar-jerusalem- soccer-fans-protest-europe-ban/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones